Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu COMUNA VADU SĂPAT

Nr. 1730/02.04.2020

Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

COMUNA VADU SĂPAT

COMUNA VADU SĂPAT anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “REFACERE PODET DALAT DRUM LOCAL ȘI REFACERE PRAG DE FUND, ZONA HULA, SAT UNGURENI, COMUNA VADU SĂPAT”, propus a fi amplasat în  Comuna Vadu Săpat , sat Ungureni .

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul autorităţii competente pentru protecţia mediului Str. Gheorge Grigore Cantacuzino Nr.306 şi la sediul Primăriei Comunei Vadu Săpat , Sat Vadu Săpat , Nr.193 Jud. Prahova, în zilele de Luni -Vineri , între orele  09.00-16.00 .

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul autorităţii competente pentru protecţia mediului Prahova.

Primar,

Iliescu Constantin