Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu – Comuna Vadu Săpat

ROMANIA

JUD. PRAHOVA

COMUNA VADU SĂPAT- PRIMĂRIA

Telefon:0244442178 ; fax: 0244442595

_____________________   E-mail: vadusapat_ph@yahoo.com_____________________

6130/13.12.2019

ANEXA  Nr.5G la procedură

Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a  acordului de mediu – Comuna Vadu Săpat

Comuna Vadu Săpat anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “ÎNFIINȚARE REȚEA DE CANALIZARE ȘI STAȚIE DE EPURARE NOUĂ ÎN COMUNA VADU SĂPAT” propusă a fi amplasată în Comuna Vadu Săpat, sat Vadu Săpat și sat Ungureni.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Autorității pentru Protecția Mediului Prahova (APM Prahova), din Ploiești, Str. Gh. Gr. Cantacuzino, nr. 306 și la sediul Primăriei din Comuna Vadu Săpat, sat Vadu Săpat, nr.193, în zilele de luni-vineri , între orele 9.00-13.00.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul autorității competente pentru protecția mediului din Ploiești (APM Prahova).

Viceprimar,

Adrian Tabîrcă