Întâlnire cu locuitorii comunei Vadu-Săpat

Stimaţi cetăţeni ai Comunei Vadu–Săpat, vă invit duminica 3 Septembrie ora 10.00 la Caminul Cultural la o întâlnire în cadrul căreia doresc să vă informez cu privire la următoarele probleme de interes public:

1. Canalizare – prezentare proiect şi stadiul actual; dumneavoastră întrebaţi, primarul răspunde;

2. Cadastrul general – veţi afla de la primarul comunei unde se va face cadastrul gratuit în acest an;

3.Asfaltare – veţi fi informaţi legat de asfaltarea străzii dumneavoastră.;

4. Medicul de familie – prezentarea situaţiei actuale;

5. Asociatia Agricola – vom discuta care este situaţia cu asociaţia – prezentare făcută de dl. Preşedinte Marian Apostol.

Vă voi prezenta activitatea mea şi a executivului Primăriei Comunei Vadu-Săpat din ultimul an, proiectele la care lucram în prezent si care vor fi demarate în curând. La această întâlnire va participa întregul personal al Primăriei pentru realizarea unui dialog constructiv cu toţi cetăţenii comunei care vor da curs acestei invitaţii.

Invitaţi: toţi membrii Consiliului Local, preşedintele Asociaţiei dl. Marian Apostol, dl. Sica Avram şi alţi invitaţi. Cu stimă,

Constantin Iliescu,

Primarul Comunei Vadu-Săpat